OśRODEK WYPOCZYNKOWY

Ośrodek Wypoczynkowy zaprasza do Dziwnowa nad polskie wybrzeże.

Ośrodek wypoczynkowy w Dziwnowie jest zlokalizowany nad samym morzem i posiada własne zejście na plażę. Goście mogą wypoczywać w dwóch budynkach mieszkalnych „Bałtyk” i „Przystań” w pokojach jedno-, dwu- i trzyosobowych. 

Poza tym, ośrodek dysponuje różnymi rodzajami domków letniskowych, z pokojami przeznaczonymi dla 2 osób oraz maksymalnie dla 6 osób (cały domek). 

Obiekty w ośrodku wypoczynkowym podzielone są na dwie kategorie:

I kategoria to:

1. Domki letniskowe

  • 10 domków campingowych po remoncie z pełnym węzłem sanitarnym 
  • domki imienne:

BASIA – 5 osobowy (3 sypialnie, pokój dzienny, łazienka)
WOJTEK – 4 osobowy (2 sypialnie, pokój dzienny, łazienka)
JAŚ – 2 osobowy (pokój z łazienką)
MAŁGOSIA - 2 osobowy ( pokój z łazienką)
LIDIA – 4 osobowy (2 sypialnie, salon, łazienka)
MAGDA – 6 osobowy (salon, 2  sypialnie, łazienka)
WILKI – 6 osobowy (2 sypialnie, pokój jednoosobowy, kuchnia, łazienka)

2. Pokoje w budynku "Bałtyk" są z łazienkami

II kategoria to:

1. Domki letniskowe bez łazienek (wspólna łaźnia na terenie obiektu)

2. Pokoje w budynku "Przystani" są ze wspólnymi łazienkami na piętrze.

Na terenie ośrodka mieści się stołówka, w której są serwowane smaczne, domowe posiłki - śniadania i obiadokolacje (HB). Posiłki konsumuje się na miejscu, ale za dodatkową opłatą 25 zł istnieje możliwość konsumpcji poza stołówką. Ośrodek jest ogrodzony, stale dozorowany i posiada wygodny, płatny parking. Internet WI-FI w ograniczonym zakresie jest dostępny przy budynku „Bałtyk”.

Do dyspozycji Gości jest boisko do siatkówki, asfaltowy kort tenisowy, plac zabaw dla dzieci oraz sala do gry w tenisa stołowego. Poza tym, w bezpośrednim sąsiedztwie ośrodka znajduje się ogólnodostępny kompleks sportowy z nowoczesnymi boiskami do gry w koszykówkę, piłkę ręczną oraz dwa korty tenisowe.

Ośrodek funkcjonuje od połowy maja do połowy września z wyżywieniem. W pozostałych okresach oferuje noclegi w bardzo atrakcyjnych cenach. 

Dodatkowa opłata 20 zł/dobę za ogrzewanie w domkach imiennych oraz za używanie grzejników.

***

Teren ośrodka jest zalesiony, a nadmorska bryza połączona z mikroklimatem lasu stanowi fantastyczne ukojenie dla duszy i dla ciała. Czyste powietrze, bogate w jod, działa leczniczo przy schorzeniach dróg oddechowych, astmie czy alergiach. Specyfika położenia i zasoby lokalowe predestynują ośrodek do miana „przyjazny dla rodzin z dziećmi”.

Dodatkowym atutem jest niewielka odległość Dziwnowa od ośrodków miejskich i kulturalnych (Świnoujście, Kołobrzeg, Kamień Pomorski), a także  Wolińskiego Parku Narodowego, co zachęca do aktywnego wypoczynku. Wyjazd krajoznawczy nie zajmie dużo czasu, a przyniesie wiele radości i satysfakcji. W pobliskim Trzęsaczu zwiedzicie ruiny kościoła stojące nad klifowym brzegiem, a w Międzyzdrojach i samym Dziwnowie nie zabraknie okazji do udziału w licznych imprezach artystycznych.

Więcej informacji o Dziwnowie i okolicach znajdziecie Państwo na stronie www.dziwnow.pl  

Stąd blisko jest także do przejść granicznych z Niemcami.

Z przeprawy promowej w Świnoujściu można się wybrać na wycieczkę do Danii lub Szwecji.