OśRODEK WYPOCZYNKOWY

Ośrodek Wypoczynkowy zaprasza do Dziwnowa nad polskie wybrzeże.

Ośrodek Wypoczynkowy w Dziwnowie to pięknie położone centrum rekreacyjno-wypoczynkowe, usytuowane przy samym wybrzeżu Morza Bałtyckiego, w którego skład wchodzą:
2 budynki mieszkalne Bałtyk i  Przystań z pokojami 1-2-3 – osobowymi, oraz campingi 2-3 osobowe i campingi  imienne 2-4-5-6 osobowe.

Budynek  Bałtyk  posiada  pokoje z pełnym  węzłem sanitarnym. Na  wyposażeniu pokoi znajduje się TV sprzęt  plażowy. W budynku mieści się również stołówka, w której serwowane są 3-posiłki  dziennie: śniadania, obiady i kolacje. Nasza kuchnia zdobyła uznanie gości jako smaczna, zdrowa i domowa.

Budynek Przystań posiada pokoje na parterze i piętrze z umywalkami, z ogólnodostępnymi na korytarzach prysznicami i toaletami.

Campingi 2-3 osobowe posiadają wspólną umywalkę i toaletę, ogólnodostępne prysznice  znajdują się w osobnym budynku.

Ośrodek zlokalizowany jest nad samym morzem z  własnym  zejściem  na plażę. 

Na terenie ośrodka do dyspozycji gości są obiekty sportowe i rekreacyjne, w tym: boisko do siatkówki, asfaltowy kort tenisowy, plac zabaw dla dzieci, sala tenisa stołowego. W bezpośrednim sąsiedztwie Ośrodka  w Dziwnowie znajduje się również ogólnodostępny kompleks sportowy wyposażony:
w  nowoczesne boiska i zaplecza do gry w koszykówkę, piłkę  ręczną oraz  dwa  korty  tenisowe. Poczucie bezpieczeństwa zapewnia ogrodzenie ośrodka i stały dozór.

Szczególną uwagę należy zwrócić na położenie ośrodka oraz klimat w Dziwnowie. Teren jest zalesiony, a nadmorska bryza połączona z mikroklimatem lasu stanowi fantastyczne ukojenie dla duszy i dla ciała. Czyste powietrze, bogate w jod, działa leczniczo przy schorzeniach dróg oddechowych, astmie czy alergiach. Specyfika położenia i zasoby lokalowe predestynują ośrodek do miana „przyjazny dla rodzin z dziećmi”.

Dodatkowym atutem jest niewielka odległość Dziwnowa od ośrodków miejskich i kulturalnych (Świnoujście, Kołobrzeg, Kamień Pomorski), a także  Wolińskiego Parku Narodowego, co zachęca do aktywnego wypoczynku. Wyjazd krajoznawczy nie zajmie dużo czasu, a przyniesie wiele radości i satysfakcji. W pobliskim Trzęsaczu zwiedzicie ruiny kościoła stojące nad klifowym brzegiem, a w Międzyzdrojach i samym Dziwnowie nie zabraknie okazji do udziału w licznych imprezach artystycznych.

Więcej informacji o Dziwnowie i okolicach znajdziecie Państwo na stronie www.dziwnow.pl  

Stąd blisko jest także do przejść granicznych z Niemcami.

Z przeprawy promowej w Świnoujściu można się wybrać na wycieczkę do Danii lub Szwecji.

 

Gwarantujemy wysoki standard Twojego wypoczynku!

 

Centrum Usług Logistycznych - usługi hotelarskie, konferencyjne, gastronomiczne, lotniskowe, paliwowe