POKOJE - BAŁTYK / PRZYSTAŃ

 

Pokoje w budynku Bałtyk 
dostępne są pokoje 1, 2 i 3-osobowe. 

Pokoje 1-osobowe (ok. 9m²), to klasyczne pokoje z panelami na podłodze, z łazienkami z prysznicem. Wyposażone w tapczanik, szafę 1-drzwiową, stolik, TV z programami telewizji kablowej ALBATROS  DZIWNÓW, 2 taborety / krzesła, szafkę nocną.

 

Pokoje 2-osobowe (ok. 15m²), to klasyczne pokoje z panelami na podłodze, z łazienkami z prysznicem. Wyposażone w 2 łóżka , szafę 2-drzwiową, szafkę pod TV, TV z programami telewizji kablowej ALBATROS  DZIWNÓW, stolik, 2 krzesła, szafki nocne. 

 

Pokoje 3-osobowe (ok. 20 m²), to klasyczne pokoje z panelami na podłodze, z łazienkami z prysznicem. Wyposażone w wersalkę i 2 łóżka , szafę 2-drzwiową, szafkę pod TV, z TV z programami telewizji kablowej ALBATROS  DZIWNÓW, stolik ,2 krzesła, szafki nocne.

   
 

Pokoje w budynku Przystań
dostępne są pokoje z umywalką, bez łazienek. Toaleta i prysznice znajdują się na korytarzu budynku. Do dyspozycji gości jest świetlica z TV z programami telewizji kablowej ALBATROS  DZIWNÓW. 

W pokojach 1-osobowych (ok. 8m²) klasyczne pokoje z wykładziną dywanową, wyposażone w łóżko, szafę, stolik i krzesło, radio. 

Pokoje 2-osobowe (ok. 12m²) klasyczne pokoje z wykładziną dywanową, wyposażone w wersalkę i łóżko, szafę, stolik i 2 krzesła, radio.

ZNIŻKI I RABATY W OSW DZIWNÓW

  • Dzieci do lat 3 – opłata za media.
  • 3-10 lat – zadzwoń i zapytaj o zniżki.
  • Dla funkcjonariuszy, pracowników oraz emerytów i rencistów resortu MSW, członków IPA obowiązują zniżki.
  • W przypadku rezerwacji grupowych ceny do negocjacji.

Aby poznać szczegóły i dokonać rezerwacji w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym w Dziwnowie, należy skontaktować się z nami telefonicznie: +48 91 38 13 607.

UWAGI:

  • Opłaty dodatkowe: w przypadku pobytu mniejszej ilości osób niż miejsc noclegowych pobierana będzie oplata za niewykorzystane miejsce.
  • Do Ośrodka przyjmujemy Gości z psami (zakaz przywożenia psów dużych i powszechnie uznanych za niebezpieczne) - odpłatnie.
  • Dla gości dostępny jest płatny parking.

Formularz kontaktowy

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
* Imię i Nazwisko:

Firma:

* Adres e-mail:

Telefon:

* Treść wiadomości: